Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Myslíš, knížka že je v ráji, dětičky když si s ní hrají?, nesignováno, na zadní straně potvrzení Aleny Ladové, tuš a akvarel/papír, 19 x 17,5 cm (výřez pasparty), přelomený dolní okraj listu, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |